Мережа центрів громадського контролю


«ДІЙ-Краматорськ!»


КОРОТКО ПРО

НАШІ УСПІХИ

- участь у розробці та провадженні програми "Громадський бюджет" у місті Краматорськ;

- постійний моніторинг закупівель, які здійснюються за кошти бюджету у Краматорську та Донецькій області;

- участь у організації та проведенні "Донбас медіа форуму" на якому Центр організовує та модерує дискусії щодо журналістських розслідувань та діяльності місцевої влади;

- судовий процес щодо відкриття Генерального плану міста Краматорськ;

- перезапуск системи електронних петицій, яка дозволила гарантувати реакцію міської ради на всі підтримані петиції та перетворити їх на інструмент реальної участі громади в управлінні міста.

 

 


НАШІ ПАРТНЕРИ


 

 

Команда Центру "Дій!-Краматорськ" є фахівцями у питаннях прозорості та функціювання органів влади і місцевого самоврядування, доступу до публічної інформації, партиціпації, проведення адвокаційних компаній та питань, пов'язаних з журналістикою та діяльністю ЗМІ.

Юридичний відділ центру має великий доступ роботи з запитами на публічну інформацію та відстоювання права на доступ у судах різного рівня.

Центр активно співпрацює з Краматорської міської радою з питань підвищення прозорості та ефективності її діяльності, а також провадження у місті інструментів локальної демократії.


 

 

 

НАШІ БУДНІ


 

 


ЗУСТРІЧАЙТЕ

НАША КОМАНДА


ОСТАННІ

СТАТТІ


НАША

ЗВІТНІСТЬ

Дайджест роботи Мережі Центрів громадського контролю "ДІЙ" у січні 2021 року

Дайджест роботи Мережі Центрів громадського контролю “ДІЙ” у січні 2021 року

У січні мережа «ДІЙ!» займалась плануванням роботи на прийдешній рік та стратегуванням. "ДІЙ - Вінниця" Проаналізували  проекти рішень, які були ...
Читати далі…
МИ ВАС ЧЕКАЄМО

КОНТАКТИ ЦЕНТРУ

м. Краматорськ,
б-р Машинобудівельників, 20
3 поверх, офіс 13
 
Підтримайте проект «Центр громадського контролю «ДІЙ!» у Краматорську, який реалізовує ГО «Хто, якщо не ти». Підтримуючи нас фінансово, ви надаєте згоду на те, що сума пожертвування не підлягає поверненню.
BUY NOW